BIANCO CARRARA

ІТАЛІЙСЬКИЙ МАРМУР BIANCO CARRARA

Італія

Bianco Carrara - це білий мармур з дрібними, хаотично розташованими сірими жилками. Видобувається в кар'єрах, розташованих поблизу італійського міста Каррара. Звідси отримав таку назву. Зовні дуже схожий на інші сорти мармуру, що добувають в цьому кар'єрі - Calacatta Carrara, Arabescato Carrara і Bianco Carrara Gioia.

Мармур Bianco Carrara використовується для облицювання ванних кімнат, підлоги, виготовлення предметів інтер'єру, сходів, різних архітектурних деталей.

 

Фізико - механічні властивості мармуру Bianco Carrara

 Назва каменю  Bianco Carrara
 Країна походження  Італія
 Щільність  2710 кг/м3
 Межа міцності при вигині  19.8 МПа
 Межа міцності при стисненні  125.0 - 127.0 МПа
 Водопоглинання, за вагою  0,10-0,12%

 

Особливості та переваги мармуру  Bianco Carrara

  • Світло-сірий фон Bianco Carrara розширює простір. Інтер'єр, оформлений цим мармуром, буде виглядати вишукано
  • Також цей природний матеріал добре поєднується з іншими кольорами. З його допомогою можна створювати оформлення в будь-якому стилі - від мінімалізму до арт-деко
  • Це камінь добре обробляється. У світлих інтер'єрах дуже ефектно виглядають різні комбінації матових і глянцевих, гладких і шорстких поверхонь
  • Як відомо, завдяки своїм природним властивостям, мармур є ідеальним матеріалом для облицювання ванних кімнат, саун та басейнів. А  Bianco Carrara завдяки своїй помірній вартості і хорошій зносостійкості є ідеальним варіантом для обробки таких приміщень
  • Хоча і вироби з мармуру не вимагають особливого догляду, але у випадку зі світлими сортами слід все таки бути акуратним. Якщо Ви пролили каву або чай, то слід негайно видалити пляму, щоб не залишилося слідів.

Застосування мармуру Bianco Carrara

Цей мармур послужить прекрасною основою для різноманітних колірних рішень, збільшуючи їх яскравість і насиченість.  Bianco Carrara використовується:

  • облицювання підлоги і стін
  • виготовлення стільниць
  • виготовлення складних елементів декору - мозаїки, панно, колони та іншого

 

Замовити білий італійський мармур Bianco Carrara

 
Замовити вироби з цього каменю можна звернувшись до нас за наступними адресою та телефонами або формою зворотього зв'язку.

TOP