CREMA MARFIL

ІСПАНСЬКИЙ МАРМУР CREMA MARFIL

Іспанія

Бежевий мармур Crema Marfil видобувають біля міста Піносо регіон Валенсія південний схід Іспанії ще з часів сарацинів.Цей сорт мармуру є самим знаменитим іспанським природним каменем. На нього завжди був великий попит на ринку. Чому ж він такий популярний? Є принаймні три основні причини. По-перше - зовнішній вигляд. Crema Marfil дуже красивий і володіє теплим і привабливим кольором. По-друге - доступність і великі запаси дозволяють використовувати його як в невеликих проектах так і в монументальних творах. В-третіх - універсальність. Завдяки своєму нейтральному зовнішньому вигляду цей іспанський мармур добре поєднується з усіма природними матеріалами.

 

Фізико-механічні властивості мармуру Crema Marfil

 Назва каменю  Crema Marfil  
 Месторождение  Іспанія
 Щільність  2680 кг/м3
 Межа міцності при вигині, МПа  19.8
 Межа міцності при стисненні, МПа  125.0
 Водопоглинання, за вагою, %  0.15
 Прочность на сжатие, г/см2  2161.00
 Стираність, г/см2  0.69
 Знос на тертя, мм  0.70

 

Особливості та використання Crema Marfil

Має велику кількість відтінків. Їх можна комбінувати з більш темними або більш світлими оздоблювальними матеріалами. Використовується для створення цілісних інтер'єрних композицій.
Іспанська мармур Crema Marfil володіє всіма якостями, які є у натурального каменю. Він має хорошу зносостійкість, не вбирає вологу.

 

Купити іспанський мармур Crema Marfil в слебах або плитці

Замовити вироби з цього каменю можна звернувшись до нас за наступними адресою та телефонами або формою зворотього зв'язку.

TOP