EFEST GREY

МАРМУР EFEST GREY

Мармур Efest Grey відноситься до сірим сортів цього мінералу. На нього набагато менше впливає зовнішнє середовище, ніж на білі породи мармуру, тому Ефест Грей використовують як для оздоблення внутрішніх стін і підлоги, так і для зовнішнього облицювання.
Цей турецький мармур дуже добре обробляється, що робить його чудовим матеріалом для створення унікальних предметів інтер'єру. Завдяки своїм контрастним кольорам він добре виглядає в мармурових мозаїці.
Прохолодні світло-сірі тони цього мармуру приносять прохолоду в будинок, дозволяють розширити простір.

 

Фізико-механічні властивості мармуру Efest Grey

 Назва каменю  Efest Grey
 Країна походження  Іспанія
 Щільність  2850 кг/м3
 Межа міцності при вигині  170 кг/см2
 Межа міцності при стисненні  1580 кг/см2
 Водопоглинання, за вагою  0,35%

 

Застосування Efest Grey

Цей сорт застосовувався при будівництві одного з семи чудес світу - храму Артеміди в Ефесі.Володіє прекрасними фізико-технічними характеристиками. Добре піддається механічній обробці і поліровці, що робить його чудовим матеріалом для створення унікальних предметів інтер'єру, наприклад, мармурових столів або декоративних колон.

Efest Grey - мармур, який не вимагає спеціального догляду і легко очищається від забруднень.Блискуча полірована поверхня каменю не залишить байдужими справжніх цінителів краси.

Замовити вироби з цього каменю можна звернувшись до нас за наступними адресою та телефонами або формою зворотього зв'язку.

TOP