POLARIS

ГРЕЦЬКИЙ МАРМУР POLARIS

Греція

Polaris - один з найпопулярніших видів білого мармуру. Володіє дрібнозернистою, кристалічною структурою. Основний фон - сірувато-білий з невеликими світло-сірими прожилками. Завдяки цьому дозволяє створювати рівний фон, який підкреслює вишуканість інтер'єру. Білий колір візуально розширює простір, наповнює його повітрям і світлом, додає відчуття легкості і чистоти.
Протягом багатьох років використовується для виготовлення скульптур, внутрішнього облицювання будівель.

 

Фізико-механічні властивості мармуру Polaris  

 Назва каменю  Polaris 
 Країна походження  Греція
 Щільність  2847 кг/м3
 Межа міцності при вигині  16.0 МПа
 Межа міцності при стисненні  108.0 - 118.0 МПа
 Водопоглинання, за вагою   0,15%

 

Особливості та застосування мармуру Polaris

Білий мармур надає дизайнерові велике розмаїття можливостей для оформлення інтер'єру приміщення. Добре поєднується з іншими природними матеріалами, допомагає їм повністю розкритися. За допомогою цього сорту мармуру легко створити в будинку затишну атмосферу, додати інтер'єру благородства.
Мармур Polaris традиційно використовується для облицювання стін і підлоги в ванних кімнатах, саунах, басейнах. При зіткненні з водою на поверхні мармуру утворюється лужна плівка, яка перешкоджає появі шкідливих бактерій.
Слід враховувати те, що всі інтер'єри зі світлого мармуру вимагають особливої уваги. Необхідно подбати про те, щоб поверхня була оброблена спеціальними захисними засобами. Пролитий сік або каву необхідно відразу ж ретельно витерти, щоб не залишалися плями.

Купити мармур Polaris

Замовити вироби з цього каменю можна звернувшись до нас за наступними адресою та телефонами або формою зворотього зв'язку.

TOP