VERDE GUATEMALA

ІНДІЙСЬКИЙ МАРМУР VERDE GUATEMALA

Індія

Індійський мармур Verde Guatemala має дрібнозернисту однорідну структуру високої щільності. Завдяки оригінальному малюнку яскраво насиченого зеленого кольору цей природний матеріал надає будь-якому приміщенню особливий шарм. Цим пояснюється популярність цього сорту мармуру як оздоблювального матеріалу.
В залежності від того як був розпиляний блок Verde Guatemala може мати однорідну колірну тональність або контрастний перехід від світлих тонів до темно-зелених. Є кілька типових малюнків, якими володіє цей сорт мармуру. Це - "піна набігаючої хвилі", "морська безодня".

 

Фізико-механічні властивості мармуру Verde Guatemala

 Назва каменю  Verde Guatemala
 Країна походження  Індія
 Щільність  2700 кг/м3
 Межа міцності при вигині  22.0 МПа
 Межа міцності при стисненні  197.0 - 199.0 МПа
 Водопоглинання, за вагою  0,48%
 Стираність, г/см2  2.25

 

Особливості та застосування мармуру Verde Guatemala

Смарагдові і зелені відтінки цього індійського мармуру нагадають глибини океану і яскравий тропічний ліс одночасно. Цей камінь завдяки своїй дрібнозернистій структурі добре піддається обробці.
Мармур Verde Guatemala є фаворитом серед інших сортів мармуру для внутрішньої обробки приміщень. Він чудово поєднується з різними відтінками і декором. Ось чому з ним так люблять працювати дизайнери.
Крім естетичних достоїнств цей сорт мармуру має і одну дуже важливу практичну перевагу. Він володіє хорошими бактерицидними властивостями. Ось чому Verde Guatemala  це ідеальний вибір для басейнів, саун, ванних кімнат.

Замовити індійський мармур Verde Guatemala

Замовити вироби з цього каменю можна звернувшись до нас за наступними адресою та телефонами або формою зворотього зв'язку.

TOP