DIANO REALE

ІТАЛІЙСЬКИЙ МАРМУР DIANO REALE

Італія

Мармур Diano Reale видобувають в Італії, на острові Сардинія. Головною особливістю мармурових кар'єрів в Італії є те, що цей унікальний природний матеріал видобувається відкритим способом. Спочатку вирізається великий блок, потім він розпилюється на моноліти менших розмірів.
Diano Reale має дві основні різновиди - з прожилками і без. Вид з прожилками може мати горизонтальні смуги (такий підвид називається Venato) або розлучення (носить назву Nuvolato). Основний колір - бежевий, може змінюватися від ніжно-золотистого до темного.

 

Фізико-механічні властивості мармуру Diano Reale

 Назва каменю  Diana Reale  
 Країна походження  Італія
 Щільність  2620 кг/м3
 Межа міцності при вигині, МПа  15.50
 Межа міцності при стиснені, МПа  145.0
 Водопоглинання, за вагою, %  0.41
 Стираність, г/см2  0.36
 Коефіцієнт теплового розширення  0.0044
 Знос на тертя, мм  0.66

Особливості та застосування Diano Reale

Фахівці відзначають, що цей сорт італійського мармуру має рівномірну структуру і компактний розподіл прожилок. Завдяки цьому він дуже добре обробляється. За допомогою полірування можна досягти глянцевого блиску.
Завдяки своїм фізико-технічними властивостями та унікальній кольоровій гамі відмінно підходить для облицювальних робіт всередині приміщення і виготовлення стільниць, підвіконь, камінних порталів.

Як замовити класичний бежевий мармур Diano Reale

Замовити вироби з цього каменю можна звернувшись до нас за наступними адресою та телефонами або формою зворотього зв'язку.

TOP