PURE WHITE

МАРМУР PURE WHITE

Китай

Pure White - найвідоміший сорт білого мармуру. Його видобувають в Китаї. Володіє унікальним однорідним забарвленням, без переходів і вкраплень. Застосовується в основному для оформлення інтер'єрів.
Pure White добре поєднується з іншими матеріалами, такими як граніт, вапняк, піщаник, дерево, скло або метал. Цей мармур здатний створити прекрасний настрій для Вашого проекту!

 

Фізико-механічні властивості мармуру Pure White

 Назва каменю  Pure White
 Країна походження  Китай
 Щільність
 Межа міцності при вигині
 Межа міцності при стисненні
 Водопоглинання, за вагою

 

Застосування мармуру Pure White

Білий мармур завжди високо цінувалася. Це пов'язано як з його естетичними так і фізико-експлуатаційними властивостями. Крім того Pure White володіє унікальною властивістю - низький показник заломлення дозволяє світлу проникати в камінь на кілька міліметрів, що дає "життя" мармуровим скульптурам.

В якості матеріалу для обробки стін натуральний камінь часто використовується в інтер'єрі кімнат, де знаходиться велика кількість людей, наприклад, банку, ресторану або залізничного вокзалу. Тим не менш натуральний мармур та граніт залишаються найкращими матеріалами для облицювання стін у ванних кімнатах, камінів або декоративних ніш. Мармур на стінах додасть інтер'єру чарівності та теплоти, його практичність зроблять Ваш будинок або квартиру унікальною і оригінальною.

Замовити вироби з цього каменю можна звернувшись до нас за наступними адресою та телефонами або формою зворотього зв'язку.

TOP