DIANO ROYALE

ТУРЕЦЬКИЙ МАРМУР DIANO ROYALE

Туреччина

Турецький мармур Diano Royale має гарні відтінки бежевою тональності – від світлих до яскраво-насичених. Цей сорт мармуру відноситься до кристалічних пород з пористою структурою і великою кількістю різних прожилок. Прожилки мають однорідний склад і відрізняються лише відтінками основного кольору. В одному слебі дуже часто можна спостерігати гру півтонів і малюнків. Це можна використовувати для облицювання різних поверхонь мармуровими плитами.
Мармур Daino Reale використовують для виготовлення як об'ємних виробів (різьблені скульптурні та декоративні елементи), так і площинних (плитка, сходи і т. д). Для виробів, які будуть експлуатуватися інтенсивно (контакт з рідинами – стільниці або в режимі стирання – підлогова плитка) рекомендується використовувати спеціальні захисні засоби.

 

Фізико-механічні властивості мармуру Diano Royale

 Назва каменю  Diano Royale
 Країна походження  Турция
 Щільність, кг/м3  2640
 Межа міцності при вигині, МПа  15.5
 Межа міцності при стисненні, кг/см2  145
 Водопоглинання, за вагою  0.45%
 Стираність,г/см2  0.36

 

Переваги Diano Royale

Натуральний мармур має ряд характерних особливостей в порівнянні з іншими оздоблювальними або будівельними матеріалами. Серед головних можна особливо виділити:

  • довговічність - перші ознаки фізичного руйнування з'являться не раніше ніж через 150 років
  • унікальність колірної палітри - в природі не існує двох однакових малюнків, кожний виріб за своїм зовнішнім виглядом унікальний
  • стійкість до підвищеної вологості і антибактеріальність - на поверхні з мармуру ніколи не заведеться грибок
  • практичність - не вимагає спеціального догляду, досить протирати губкою, змоченою в мильній воді

Замовити мармур Diana Royale

Замовити вироби з цього каменю можна звернувшись до нас за наступними адресою та телефонами або формою зворотього зв'язку.

TOP