SALOME

МАРМУР SALOME

Туреччина

Salome - мармур з турецьких кар'єрів володіє унікальним декоративним ефектом. Основний фон каменю – сірий (варіанти від сіро-зеленого до сіро-фіолетового). Вкраплення - рожеві, фіолетові, бузкові - створюють незвичайне, але досить гармонійне поєднання.

Цей сорт використовуються для виготовлення стільниць, підвіконь, сходів, а також для облицювання стін. А якщо Ви облицюєте камін, то він прикрасить будь-який інтер'єр і прослужить Вам довгі роки.

 

Фізико-механічні властивості мармуру Salome

 Назва каменю  Salome
 Країна походження  Турція
 Щільність  2755 кг/м3
 Межа міцності при вигині  208 кг/см2
 Межа міцності при стисненні  92 МПа
 Водопоглинання, за вагою  0,21%

 

Застосування мармуру Salome

Salome – відмінний матеріал як для інтер'єрних так і для екстер'єрних рішень. Усередині будівлі – це плитка та плити для облицювання стін і підлоги, різноманітні декоративні вироби. Так само цей матеріал застосовують в приміщеннях з надмірною вологістю - лазні, сауни, ванні кімнати. Застосовують мармур Salome у складі мозаїчних композицій, художніх панно.
Зовні мармур Salome в основному використовується у вигляді плитки для фасаду. Останнім часом широко використовується в ландшафтному дизайні - створення ландшафтних композицій, декору басейнів та фонтанів.

Замовити сірий турецький мармур Salome

Замовити вироби з цього каменю можна звернувшись до нас за наступними адресою та телефонами або формою зворотього зв'язку.

TOP