НАТУРАЛЬНИЙ КАМІНЬ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА КАМІНІВ

Сьогодні виготовлення камінів з каменю є класикою стилю. Приміщення з цим елементом інтер'єру виглядає вишукано і унікально. Вибираючи кам'яні каміни, можна дотримуватися геометричних форм або ж повністю покластися на фантазію дизайнера.

НАТУРАЛЬНИЙ КАМІНЬ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА КАМІНІВ:
- мармур;
- онікс;
- граніт;
- травертин;
- сланець;


ЧИМ ДОБРІ КАМІНИ З НАТУРАЛЬНОГО КАМЕНЮ?
Вони довговічні, так як камінь - дуже міцний матеріал, здатний витримувати високі температури, довго зберігає тепло.
Якщо замовити цю деталь інтер'єру по своєму проекту, можна отримати вишуканий варіант оформлення камінної кімнати.
Камінь прекрасно поєднується з іншими матеріалами, наприклад, з кованими гратами, зі склом або плиткою. Щоб створити гармонійний образ, краще зробити камін під замовлення. Догляд за камінами з каменю простий: досить прибирати забруднення вологою губкою. При цьому поверхня не втрачає свого первинного вигляду навіть після довгих років експлуатації. Як правило, виробництво каміна вимагає довгого часу. Це пов'язано не тільки з ретельним підбором матеріалу, а й зі складністю процесу обробки каменю. Наші фахівці мають великий досвід, багато років створюючи унікальні і якісні вироби з каменю. Крім виготовлення каміна - основи, наші фахівці допоможуть оформити його додатковими інтер'єрними елементами. Щоб отримати унікальний варіант оформлення, досить звернутися до нас. Ми запропонуємо готові рішення, а також готові виконати виріб по Вашим перевагам в плані форми, розмірів і оформлення. У МАЙСТЕРНІ КАМЕНЮ ви можете замовити виготовлення каміна з мармуру. Спеціально для Вас ми створимо неповторний виріб, що відповідає Вашим запитам.

КАМІНИ З МАРМУРУ: ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
Мармур з античних часів вважається одним з найбільш благородних будівельних і оздоблювальних матеріалів. Облицювання мармуром камінів в моду ввійшла досить давно. З нього створюють арки, колони, полички, обробляють зовнішні стіни димоходів. Мармуровий камін в інтер'єрі не тільки служить джерелом тепла і створює більш затишну атмосферу, він символізує елегантність і витончений естетичний смак.
Камін з мармуру - це завжди ексклюзивний виріб. Адже забарвлення і текстури природнього каменю різноманітні і неповторні.
Мармуровий камін можна використовувати при створенні будь-якого дизайну. Мармур - м'який камінь, він легко піддається обробці. Наші майстри виготовлять камінні портали, арки, колони навіть найскладнішої форми, з вишуканим малюнком або візерунком. Каміни з мармуру можуть бути втілені в будь-якому стилі: від класики до хай-теку.
Облицювання каміна мармуром володіє чудовими експлуатаційними характеристиками. Мармур - міцний, довговічний і зносостійкий матеріал. Камінні портали з мармуру не вимагають спеціального догляду. На їх поверхнях не накопичується пил і бруд.
Важливо відзначити, що мармур - екологічно чистий матеріал. Виробами з мармуру можна декорувати інтер'єр, вони не завдадуть шкоди Вашому здоров'ю.
Мармурове облицювання камінів стійке до механічних впливів.

У МАЙСТЕРНІ КАМЕНЮ Ви можете замовити виготовлення камінів з оніксу. Використовуючи оригінальний за кольоровим і фактурним рішенням матеріал, ми створимо для Вас ексклюзивний виріб. Каміни з оніксу недаремно вважаються благородними, аристократично величними. Вони відразу ж привертають увагу і наповнюють інтер'єр мільйонами яскравих фарб. Відмінною рисою камінів з оніксу є можливість підсвічування. Цією можливістю активно користуються всі дизайнери. В результаті вони отримують воістину містичний образ. У темряві такі каміни виглядають приголомшливо. Оригінальний підхід до оформлення приміщення можете використовувати і Ви. Не пропустіть шанс створити чарівну, казкову атмосферу у себе вдома.

КАМІН З ОНІКСА: ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

Економічність: Камінні портали з оніксу здатні добре зберігати тепло. Використовуючи їх, Ви будете економічно витрачати паливо.

Тривалий термін служби: Каміни з оніксу відрізняються стійкістю до численних впливів. Вони не тріскаються під дією високих температур, не втрачають кольору.

Практичність: Всі каміни з оніксу не вступають в реакцію з хімічними речовинами. Саме тому очищати їх від забруднень можна за допомогою звичних миючих засобів.

Екологічність: Каміни з оніксу не виділяють шкідливих речовин навіть при нагріванні. Мало того, вони навіть здатні очищати навколишнє повітря від гару.

TOP