MUGLA

ТУРЕЦЬКИЙ МАРМУР MUGLA

Туреччина

У нас Ви можете придбати турецький білий мармур Mugla з світло-сірими прожилками. Даний камінь відрізняється високою якістю і має елегантний вигляд. Він володіє прекрасною структурою і унікальним малюнком, який складається з хаотично розміщених сірих прожилок. Саме малюнок робить мармур Mugla відмінним варіантом для облицювання ванної кімнати або вітальні. Завдяки тому, що малюнок цього мармуру ніколи не повторюється, кожна приміщення, в якому використовується цей мармур, не має аналогів у світі.

Фізико-механічні властивості мармуру Mugla

 Назва каменю  Mugla 
 Країна походження  Туреччина
 Щільність, кг/м3  2720 -2780
 Межа міцності при вигині, МПа  7.0
 Межа міцності при стисненні, МПа  58.0 - 60.0
 Водопоглинання, за вагою, %   0.17 -0.20

 

Особливості та застосування білого мармуру Mugla

  • Простота обробки. Мармур Mugla - досить м'який матеріал, з нього можна виготовити найрізноманітніші вироби
  • Довговічність і зносостійкість. Мугла легко впорається з усіма навантаженнями. Завдяки своїй міцності, цей сорт можна використовувати навіть для облицювання підлоги в приміщеннях з високою прохідністю
  • Практичність. Цей природний матеріал не потребує спеціального догляду. Він легко чиститься. А обробка мармуру спеціальними засобами зробить його більш довговічним

 

Як придбати мармур Mugla

Якщо Вам треба виділити певні зони в інтер'єрі, то без сумнівів вибирайте мармур Mugla. Він володіє високою міцністю, не вигорає на сонці, не вбирає вологу і не примхливий в експлуатації. За своєю структурою він нагадує італійський мармур Bianco Carrara, але коштує дешевше.
Ви завжди можете замовити у нас мармур Mugla в будь-якій необхідній кількості. Ми поставляємо цей камінь слебах і в плитці. Наші майстри виготовлять для Вас виріб будь-якої складності. Також Ви можете замовити у нас облицювання внутрішніх стін приміщення, монтаж стільниць, барних стійок, камінів і сходів з цього каменю.

Замовити вироби з цього каменю можна звернувшись до нас за наступними адресою та телефонами або формою зворотього зв'язку.

TOP