Онікс

ОНІКС

Онікс - це камінь, який є халцедоновим різновидом кварцу. Відмінна особливість онікса - його своєрідний смугастий окрас, який створюють паралельні шари каменю, що містять різні домішки.

онікс

онікс

Колір смуг мінералу в залежності від виду цих домішок може бути різним: арабський (чорний) онікс - чорно-білий, сердоліковий (карнеол) - має червоно-білі смуги, сардонікс - буро або оранжево-білий. Онікс має дуже давню історію. Посуд і фігури з цього каменю були знайдені археологами на території Стародавнього Єгипту і Вавилона. Знахідки ці датуються V-IV тисячоліттями до нашої ери. Онікс був магічним для багатьох стародавніх народів світу, з нього робили жертовники і чаші для приготування і зберігання цілющих складів. У біблії є згадки про нього, як про одного з каменів, які прикрашали трон царя Соломона, і з якого були зроблені стіни його храму.

онікс, барна стійка

онікс, барна стійка

Завдяки тому, що камінь добре піддається обробці, в даний час його широко використовують для створення ювелірних прикрас. А різьблені вази, підставки і статуетки з цього мінералу цілком доступні і можуть стати унікальними предметом декору. З нього виготовляють стільниці як кухонні так і у ванну кімнату, барні стійки, сходи. Онікс використовують для облицювання стін та укладання підлог.

Найбільш красиві і якісні камені добуваються на Аравійському півострові, в Бразилії, Уругваї. Вироби з оніксу - це краса, яку створила природа і вмілі руки майстрів компанії «Майстерня каменю». Облицювання оніксом стін може бути виконана у ванній, кухні, їдальні, вітальні. Покупець має можливість вибирати колірну гамму, мінерал настільки багатий забарвленнями, що здатний задовольнити найвишуканіші смаки. Особливо цікаво виглядає онікс в інтер'єрі з підсвічуванням, сам мінерал має природне забарвлення всіх кольорів веселки, а з підсвічуванням він стає казково красивим.

онікс, стільниця

онікс, стільниця

Дизайнери створюють спеціальні проекти інтер'єрів, в яких на вироби з натурального каменю робиться акцент саме за допомогою освітлення. Наші клієнти мають можливість замовити стіни, панно, каміни з оніксу. Затребуваними виробами з оніксу є раковини, стільниці, вазони, журнальні та туалетні столики. Ці предмети будь-яке приміщення роблять досконалим, а обстановку - вишуканою. Натуральні мінерали в інтер'єрі актуальні для різних стилів: від класики і модерну до сучасного хай-теку.

TOP