SKY GOLD

МАРМУР SKY GOLD

Туреччина

Мармур Sky Gold видобувають вже багато років на мармурових кар'єрах Туреччини. Як і всі сорти цього благородного каменю, які постачає ця країна, Sky Gold зарекомендував себе як доступний, довговічний і якісний матеріал. Головна перевага, яку Ви оціните - відмінне співвідношення ціна-якість.
Бежевий мармур Sky Gold має насичений золотисто-оксамитовий відтінок і оригінальний малюнок. Яскрава і тепла колірна гама мармуру Sky Gold допоможе прикрасити будь-який будинок, підкреслить бездоганний смак власника. З нього виходять чудові предмети інтер'єру підвіконня, колони, стільниці, сходи, вази та інші предмети побуту.

Фізико-механічні властивості мармуру Sky Gold

 Назва каменю  Sky Gold
 Країна походження  Туреччина
 Щільність  2640 кг/м3
 Межа міцності при вигині  20.0 МПа
 Межа міцності при стисненні  124.0 МПа
 Водопоглинання, за вагою  0.35 %

 

Особливості та застосування мармуру Sky Gold

Спекотне сонце Туреччини наділило цей мармур насиченим і яскравим переплетінням помаранчевих, жовтих і червоно-золотих прожилок на світлому пісочному тоні мармуру.
Багата колірна гамма мармуру Sky Gold прикрасити будь-яке приміщення. З нього виходять чудові підвіконня, колони, стільниці, сходи, вази та інші предмети побуту, які вносять шматочок тепла і сонця в інтер'єр. Це мармур відмінно поєднується в будинку як з темними, так і зі світлими відтінками стін і меблів.
Особливо слід відзначити застосування цього сорту мармуру для облицювання камінів. Sky Gold своїми яскравими відтінками додатково підкреслить красу палаючого вогню у Вашому каміні.

Купити мармур Sky Gold

Замовити вироби з цього каменю можна звернувшись до нас за наступними адресою та телефонами або формою зворотього зв'язку.

TOP