BRECCIA ONICIATA

ІТАЛІЙСЬКИЙ МАРМУР BRECCIA ONICIATA

Італія

Італійський мармур Breccia Oniciata має цікаве забарвлення - унікальне поєднання білого, жовтого, зеленого і бежевого кольорів. Вироби з цього унікального природного матеріалу прикрасять будь-який інтер'єр.
Цей екологічний матеріал міцний і довговічний, потребує мінімуму догляду. Такий мармур дуже добре обробляється, з нього можна виготовити складні елементи інтер'єру.
Цей сорт в основному використовується для внутрішньої обробки приміщень. Відмінно підходить для облицювання ванних кімнат. З нього виготовляють стільниці, підвіконня, каміни, різноманітні елементи інтер'єру.

 

Фізико-механічні властивості мармуру Breccia Oniciata

 Назва каменю  Breccia Oniciata
 Країна походження  Італія
 Щільність  2520-2580 кг/м3
 Межа міцності при вигині  125-130 кг/см2
 Межа міцності при стисненні  1900-2100 кг/см2
 Водопоглинання, за вагою  0,42-0,46%

Особливості та застосування мармуру Breccia Oniciata

У складі цього каменю присутні невеликі вкраплення оніксу. Це обумовлює наявність кількох шарів кольору - сталевий, білий і бежевий. Це надає чудову можливість поєднувати цей сорт мармуру з деревом, керамікою або гранітом.
Breccia Oniciata ніби випромінює світло і тепло. Він ідеально підходить для оформлення ванних кімнат, басейнів. Ніжні бежеві тони створять атмосферу затишку в будь-якому приміщенні.

Замовити італійський мармур Breccia Oniciata

Замовити вироби з цього каменю можна звернувшись до нас за наступними адресою та телефонами або формою зворотього зв'язку.

TOP