ROSSO LEVANTO

ТУРЕЦЬКИЙ МАРМУР ROSSO LEVANTO

Туреччина

Турецький мармур Rosso Levanto є найбільш популярним видом бордового мармуру. Його колірна гамма дуже особлива, і варіюється від насиченого червоного до коричневого.

Rosso Levanto володіє унікальним малюнком, який створюється прожилками білого кольору. Приміщення, декороване цим мармуром, викличе до себе підвищений інтерес і залишить приємні спогади у пам'яті кожного, хто в ньому побував.

 

 

Фізико - механічні властивості мармуру Rosso Levanto

 Назва каменю
 Rosso Levanto
 Країна походження  Туреччина
 Клас радіоактивності  1-й (без обмежень)
 Твердістьпо шкалі Мооса  2-3 (мягкий)
 Водопоглинання  середнє(0.1-0.5%)
 Результат реакції з кислотами/лугами  пошкодження поверхні
 Щільність, кг/м3  2640.0
 Межа міцності при стисненні, МПа  101.0
 Межа міцності при вигині, МПа  8.4
 Морозостійкість, циклів  50

 

Застосування Rosso Levanto

Використання мармуру завжди надає розкіш інтер'єру, яка непідвладна часу, а з мармуром Rosso Levanto Ваше помешкання стане аристократичним і вишуканим.
Використовувати мармур Rosso Levanto у внутрішній і зовнішній обробці можна з мармуром світлих відтінків. Завдяки такому контрасту декор отримає незабутню закінченість і ексклюзивність. Таке поєднання мармуру можна застосовувати при оформленні підлоги.
Бордовий мармур Rosso Levanto використовують як при внутрішніх, так і при зовнішніх роботах. З нього виходять чудові мармурові підвіконня, стільниці для ванної, східці для сходів. Він добре проявив себе, як матеріал для облицювання камінів та стін.

Купити бордовий мармур Rosso Levanto

Замовити вироби з цього каменю можна звернувшись до нас за наступними адресою та телефонами або формою зворотього зв'язку.

TOP