Про нас

Майстерня каменю займається переробкою гранітів українських родовищ. За цей час наша продукція добре знана серед багатьох індивідуальних і гуртових замовників . Виготовляємо різноманітні вироби з порід природного каменю, як за кресленнями чи ескізами замовника, так і за власними розробками.

Наша мета - надати споживачу найбільш якісну ,надійну і водночас доступну за вартістю продукцію.Багаторічний досвід роботи та кваліфікований персонал компанії гарантує швидке та надійне виконання Вашого замовлення. До кожного клієнта - індивідуальний виважений підхід із перших хвилин спілкування та до моменту повного задоволення Ваших потреб.

Одна з останніх наших розробок, втілених у готовому проекті - памятник герою Небесної сотні, Герою України РОМАНУ ГУРИКУ.

Ми завжди готові до порядної та плідної співпраці з індивідуальними та гуртовими замовниками, архітекторами, проектувальниками, дизайнерами. Розглянемо будь-які проекти. Заходьте,будемо раді!
Мармур і граніт, а також онікс та інший натуральний камінь чудово вписуються в сучасний інтер'єр, Ви сміливо можете застосовувати їх для обробки приміщення разом з металом, керамікою, деревом і іншими обробними матеріалами. Сучасний дизайн вимагає незвичайних і сміливих кольорових рішень, сьогодні натуральний камінь відповідає і цим вимогам. Все що оточує Вас в будинку, говорить про вишуканість і витонченість смаку та статус його власника. Наша компанія використовує мармур і граніт для зовнішнього і внутрішнього облицювання, для обробки стін і підлоги, для виготовлення профільних елементів, орнаментів та скульптур і інших предметів інтер'єру. Мармур може бути використаний, практично, для всіх видів оздоблюваних робіт. Мармур застосовується, в основному, для обробки внутрішніх приміщень: каміни, підвіконня, барні стійки, колони, сходи, стільниці для меблів, так само використовується для обробки ванних кімнат.

Граніт має високу стійкість до тертя, стиснення і забруднення. Завдяки його чудовим хімічним, фізичним і механічним властивостям - це найбільш підходящий матеріал для областей з високою прохідністю, так само для зовнішньої обробки будівель. Окрім облицювання гранітними плитами стін та підлог, із граніту виготовляють стільниці для кухні, сходи, барні стійки. Наша компанія пропонує повний спектр виробів з натурального каменю:

• укладання і облицювання плитами з мармуру і граніту полови, стін, фасадів;

• виготовлення стільниць, столів та барних стійок з натурального каменю;

• виготовлення предметів інтер'єру з натурального каменю;

• виготовлення камінів, порталів з натурального каменю;

• виготовлення фонтанів і скульптур з натурального каменю;

• виготовлення і монтаж ступенів, балясинів, поручнів, колон з натурального каменю;

• виготовлення сходів з натурального каменю під ключ;

• виготовлення і монтаж підвіконь з натурального каменю;

• вироби з мармуру, граніту, оніксу.

Вироби з натурального каменю - цього чудового дару природи - надають будівлі особливого колориту. Камінь символізує велич, стабільність, добробут, впевненість у завтрашньому дні.

Зі смаком підібрані та виконані на професійному рівні гранітні та мармурові елементи фасадів, сходи, підлоги, підвіконники ,каміни, окремі деталі меблів, оздоблення інтер'єрів зобов`язують до поважного та розважливого темпу життя, де немає метушні, тривог і хвилювань. Вироби з натурального каменю не тільки надають вишуканого вигляду будівлям та інтер'єрам, але й характеризуються надійністю, довго тривалістю у експлуатації, надзвичайною міцністю та стійкістю до впливу зовнішнього середовища, невибагливістю у догляді. Саме цим пояснюється незмінний інтерес споживача до виробів з граніту, мармуру, оскільки вони вдало поєднують у собі декоративність та практичність.

У палітрі створеній природою налічується більше 140 видів мармуру, гранітів, лабрадоритів. Вони вражають своїми неповторними орнаментами, що утворюються від чудернацького поєднання дрібних вкраплень, розводів, фантазійних прожилок. Тішать око розмаїттям візерунків, підкреслюючи, що природа найталановитіший художник.

З цим вишуканим даром природи пов`язане виробництво нашого підприємства, яке успішно працює вже багато років. Великий вибір сортів каменю, від звичних до найвишуканіших, дає змогу реалізувати найсміливіші ідеї, надає невичерпні творчі можливості для майстрів - дизайнерів.

Відчуй магію каменю!

TOP