NERO MARQUINA

ІСПАНСЬКА МАРМУР NERO MARQUINA

Іспанія

Nero Marquina - чорна іспанська перлина - ексклюзивний сорт мармуру, який не залишить Вас байдужим. Велика популярність і висока якість зробили цей сорт одним з найдорожчих.
І для цього є багато вагомих причин. Ефектний зовнішній вигляд цього мармуру надає глибокий природний темний колір, а білі вкраплення створюють вражаючий контраст, який підкреслює красу каменю. Але Nero Marquina цінується і за чудові технічні характеристики. Ви можете використовувати його практично скрізь - обмежень немає. Наприклад, завдяки високій міцності його часто використовують для оформлення великих готелів або бізнес-центрів, де щодня буває дуже багато відвідувачів.

 

Фізико-механічні властивості мармуру Nero Marquina

 Назва каменю  Nero Marquina
 Країна походження  Іспанія
 Щільність  2685 кг/м3
 Межа міцності при вигині  135 кг/м3
 Межа міцності при стисненні  630 кг/см2
 Водопоглинання, за вагою  0,16%

 

Особливості та застосування Nero Marquina

Цей сорт мармуру використовують як самостійно так і в поєднанні з іншими природними матеріалами. Для Nero Marquina властива особлива стильова варіативність, що дозволяє застосовувати його в різних проектах по-різному. Nero Marquina може перетворити звичайний інтер'єр у твір мистецтва.
Якщо Ви плануєте створити класичну і дорогу обстановку - Nero Marquina Ваш надійний помічник. Вам подобається сучасна естетика, стиль хай-тек або мінімалізм - без цього іспанського мармуру Вам не обійтися.

Замовити мармур Nero Marquina

Замовити вироби з цього каменю можна звернувшись до нас за наступними адресою та телефонами або формою зворотього зв'язку.

TOP