EMPERADOR DARK

МАРМУР EMPERADOR DARK

Іспанія

Мармур Emperador Dark є одним з найбільш популярних сортів, володіє насиченим шоколадним відтінком і фактурою, в якій можна побачити безкраї світи всесвіту і нескінченність космосу. Споглядати мармур Emperador Dark можна дуже довго, адже його забарвлення нагадує зоряну карту неба з білими пульсарами і молочними шляхами кальциту на глибокому чорному і коричневому тлі.
Видобувається Emperador Dark в Іспанії, де за свою зовнішню міць і силу кольору отримав назву Темний Імператор. Поєднання цього сорту з іншими контрастними природними матеріалами буде виграшно виглядати в будь-якому дизайнерському рішенні.

 

Фізико-механічні властивості мармуру Emperador Dark

 Назва каменю  Emperador Dark
 Країна походження  Іспанія
 Щільність  2650 кг/м3
 Межа міцності при вигині  210 кг/см2
 Межа міцності при стисненні  1580 кг/см2
 Водопоглинання, за вагою  0,40%

 

Особливості та використання Emperador Dark

Величезною популярністю на сьогоднішній день користується плитка з цього сорту мармуру. Вона підходить для облицювання будь-яких поверхонь і дозволяє втілити творчі ідеї та сміливі дизайнерські проекти.
Emperador Dark дуже елегантний і витончений камінь, який може задати стиль будь-якого простору, де буде використаний. В інтер'єрі його класичний теплий коричневий колір створює атмосферу спокою і комфорту, додаючи солідності і респектабельності.
Найкраще Emperador Dark поєднується з нейтральною бежевою палітрою. З-за щільного насиченого кольору, цей сорт мармуру слід з обережністю використовувати у великих кількостях. Оскільки великий ризик перевантажити і візуально звузити простір.

В основному його обирають для декорування інтер'єрів у класичному стилі. Це може бути облицювання підлоги в передпокої або холі. Він відмінно підходить для створення медальйонів і мозаїчних панно. Дуже ефектно виглядає в якості вставок, бордюрів, підвіконь, вбудованих ніш, арок, мармурових раковин.

 Замовити вироби з цього каменю можна звернувшись до нас за наступними адресою та телефонами або формою зворотього зв'язку.
TOP