SUNNY LIGHT

ЄГИПЕТСЬКИЙ МАРМУР SUNNY LIGHT

Єгипет

Sunny Light традиційно вважається одним з найбільш вишуканих сортів мармуру, який видобувають в Єгипті. Це найкращий спосіб створити комфорт і затишок у Вашому будинку. Замовте підлогу з мармурової плитки, встановіть стільницю або мармуровий камін - і Ви будете вражені, як зміниться знайомий простір. До того ж вироби з натурального мармуру - це ознака Вашого бездоганного смаку і достатку.

 

Фізико-механічні властивості мармуру Sunny Light

 Назва каменю  Sunny Light
 Країна походження  Египет
 Щільність  2618 - 2628 кг/м3
 Межа міцності при вигині  10.5 - 10.7 МПа
 Межа міцності при стисненні  85.0 - 87.0 МПа
 Водопоглинання, за вагою  0.30 - 0.35%

 

Застосування мармуру Sunny Light

 
Мармур вже багато років використовується як універсальний облицювальний матеріал. За своїми характеристиками він чудово підходить як для житлових приміщень так і для різних готелів, торгових цетрів, місць громадського харчування. Він відповідає всім вимогам сучасних дизайнерів. Так як навіть у одного виду малюнок ніколи не повторюється можете бути впевнені, що Ваш камін або стільниця унікальна. Егиетский мармур Sunny Light також має перевагу перед іншими оздоблювальними матеріалами коли справа доходить до довговічності.
Використовується для:

 

Купити мармур Sunny Light
Замовити вироби з цього каменю можна звернувшись до нас за наступними адресою та телефонами або формою зворотього зв'язку.

TOP